DİŞ İMPLANTOLOJİSİ VE İMPLANT TEDAVİSİ

İmplantoloji, diş hekimliğinin bir dalı olup, "bir diş eksikliğinden tüm dişlerin kaybedilmesine kadar her türlü diş kaybını tedavi etmek" için günümüzde en modern çözümlerden biridir.

İmplantoloji, diş hekimliğinin iki alanı arasındaki boşluğu doldurur. Bunlar; ağız cerrahisi ve diş protezleridir (diş kronları)

İmplantoloji terimi, her türlü diş kaybıyla ilgilenen prosedürü ifade eder. İmplantolojinin ana odak noktası, diş kaybı sorunlarına en modern çözüm olarak diş implantı prosedürleridir.

Özetle; Diş eksikliklerinde çiğneme fonksiyonunu ve estetiği tekrar sağlamak amacıyla çene kemiğine yerleştirilen, titanyumdan üretilen ve üzerine çeşitli materyallerle protez yapılabilen yapay diş kökü uygulamasına kısaca implant diş tedavisi diyebiliriz.

İmplantolojinin giderek daha hızlı gelişmesi nedeniyle, diş implantasyonu süreci yüksek eğitimli personel, mükemmel tıbbi ekipman gerektirir ve neredeyse ağrısız ve risksiz bir diş prosedürünü temsil eder.

Ayrıca diş hekimliğinin bu dalı, diş kaybından kaynaklanan gıda tüketimi veya konuşma ile ilgili olası sorunları neredeyse tamamen ortadan kaldırabilir.

EN İYİ İMPLANTOLOJİK ÇÖZÜMLER VE UZMANLARIN YANI SIRA ŞUNLARI GARANTİ EDİYORUZ:

 • İşlem öncesi uzman ile istişareler,
 • En yüksek standartlara göre gerçekleştirilen diş implantasyon prosedürleri,
 • Yüksek kaliteli malzeme kullanımı,
 • Operasyonel prosedürler için modern donanımlı uzman muayene odaları,
 • Dental implantlar için uygun fiyatlar ve garantiler,
 • Dental implantasyon sonrası tam destek,
 • Verilen hizmetten memnuniyet ve güzel bir gülümseme

İmplant diş tedavisi, özellikle tek diş eksikliklerinde hem uygun kemik mevcudiyeti nedeniyle ve hem de köprü diş tedavisinden daha koruyucu olması nedeniyle tercih edilmektedir. Implant diş tedavisi, çoklu diş eksikliklerinde ya da tam dişsizlik durumlarında hastanın hareketli protez yerine sabit protez kullanmasına imkan sağlamaktadır.

İmplant diş tedavisi uygulanacak bölgedeki kemik yetersizse implant diş yapımından önce veya implant diş yapımı sırasında hastanın kendisinden alınan veya dışarıdan alınan greft (kemik tozu) materyalleriyle o bölgedeki kemik, implant diş yapımına uygun hale getirilebilir.

Randevu veya bilgi almak istediğiniz tedavi seçeneği aşağıdakilerden hangisidir?

Hangi tarih sizin için uygun olur?

Ziyaret edecek kişi bilgilerinin girerek randevu işlemini tamamlayabilirsiniz.

* alanlar zorunlu girilmesi gereken bilgilerdir

Randevu işlemi başarıyla tamamlandı!

Değerli misafirimiz, belirttiğiniz tarih ve kişi bilgileri doğrultusunda randevu talebinizi aldık. İlginiz için teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.

Güngören En Yakın Dişçi Güngören En Yakın Dişçi

İstanbul'da Üst Düzey Diş Hekimliği ve Tedavi Polikliniği!

Tek bir yerde eksiksiz diş hizmeti sunan modern poliklinik İstanbul Efe Diş Polikliniği, sizlere hizmet vermekten mutluluk duymaktadır.

Kalite, mükemmellik ve müşteri dostu olan kurumumuz; üst düzey hizmet vermeyi ilke edinmiş, işini severek yapan hekimlerden kurulu, uygun fiyata kaliteli hizmeti sunmayı amaçlayarak istanbul ve diğer illerden gelen misafirlerimizi ağırlamaktan mutluluk duymaktadır.

Polikliniğimiz periodontik tedavi, implantoloji, cerrahi implantasyon, diş kronu oluşturma gibi diş protezleri, ortodontik tedavi ve her türlü ağız cerrahisi konularında uzmanlaşmıştır.

İdeal bir seçim olması muhtemel nedenlerimiz;
 • Kaliteli diş tedavi hizmetinin uygun fiyata sunulması,
 • Keyifli ve hijyenik çalışma ortamı ile misafirlerimizin tedavi süresince rahatlığı üst düzeye çıkarmamız,
 • Sektörde edindiğimiz başarıların yanı sıra engin bilgi birikimine sahip hekimlerimiz,
 • Polikliniğimizi sağlıklı ve güzel dişler için ideal bir seçim haline getirmektedir. En iyi görünüm, sağlık ve başka bir güzel gülümsemeye katkı sağlayacağımızı bildiğimiz için gelişinizi dört gözle bekliyoruz!

Sağlık Turizmi

Tedavi sürecinizi, harika bir tatile dönüştürüyoruz.

Tedavi Planlaması

Panoramik röntgen ve fotoğraf göndermenizi ve bizden beklentilerinizi iletmenizi rica ederiz. Diş hekimi ekibimiz durumunuzu değerlendirecek ve size en uygun diş tedavi planı hakkında yaklaşık fiyat, konaklama ve Türkiye'de kaç gün kalmanız gerektiği hakkında bilgi verecektir.

Randevu Al
Tedavi Planlaması

Seyahat ve Konaklama

Size göndermiş olduğumuz tüm detaylı tedavi planlamasından memnun kaldığınızda kendinize en uygun tedavi tarih aralığını belirleyebilirsiniz. Size konforlu bir konaklama deneyimi yaşatacak seçeneklerimizden birini seçerek uçuşunuzu planlayabilirsiniz.

Randevu Al
Seyahat ve Konaklama

Taşıma

Sizleri özel VIP aracımız ile havalimanında karşılıyoruz. Hasta koordinatörümüz tüm tedavi süreciniz boyunca yanınızda olacaktır. Türkiye'deki havalimanı, oteliniz ve diş merkezimiz arasındaki tüm ulaşımlarınızda sizden hasta koordinatörümüz sorumlu olacaktır.

Randevu Al
Taşıma

Tedaviye Başlama

Sizi hava alanından aldıktan sonra İstanbul'daki diş merkezimize getiriyoruz ve aynı gün hiç vakit kaybetmeden tedavinize başlıyoruz. Efe Diş Polikliniği Türkiye, en son teknoloji ekipmanlardan destek alarak tedavinizi kısa sürede tamamlayabilmektedir.

Randevu Al
Tedaviye Başlama

Tatilinizin Keyfini Çıkarın

Türkiye'de diş tedavinizi mükemmel bir tatile dönüştürüyoruz. Türkiye'deki diş merkezimizde günlük tedavileriniz ortalama 1 saat sürecektir. Geri kalan zamanınızı İstanbul'un turistik ve tarihi yerlerini gezerek geçirebilirsiniz. Türkiye'de harika bir diş tatili sizi bekliyor.

Randevu Al
Tatilinizin Keyfini Çıkarın

Tedavi Sonrası

Güvenli, başarılı tedavilerle hastalarımıza kalıcı sonuçlar sağlıyoruz. İstanbul, Türkiye'deki diş tedavinizden sonra, tüm hayatınız boyunca bizimle iletişim halinde olabilirsiniz. Her hastamızı Efe Diş Polikliniği ailesinin bir parçası olarak görüyor ve onlara her türlü desteği sağlıyoruz.

Randevu Al
Tedavi Sonrası

Özel Efe Güngören Diş

Fotoğraf Galerisi

Özel Efe Güngören Diş

Basın ve Medya

Özel Efe Güngören Diş

Size nasıl yardımcı olabiliriz?