Pedodonti

İster inanın ister inanmayın, çocuğunuz tüm süt dişleri çıkmaya hazır olarak doğdu, bu yüzden çocuğunuza hemen bakmaya başlamalısınız. Kliniğimizde diş hekimlerimiz ve ekibimiz, 1 yaşından itibaren pediatrik özel bakım sunar ve çocuğunuzun randevusunu planlamak için arayabilirsiniz.

Diş hekimlerimiz ve ekibimiz, başta çocuklar olmak üzere her yaştan hastaya bakmaktan mutluluk duyar! Çocuğunuzun gülümsemesini sağlıklı tutmak ve ağız gelişimini desteklemek için pediatrik özel diş hekimliği sağlıyoruz. Çocuğunuzun randevuları sırasında diş hekimlerimiz dişlerini temizleyecek ve ele alınması gereken diş sorunları olup olmadığını kontrol edecektir.

Çocuğunuzun sağlıklı ve parlak bir gülümseme için ihtiyaç duyduğu diş bakımını alabilmesi için altı ayda bir muayene ve temizlik için kliniğimizi ziyaret etmesini öneririz. Ekibimizin her üyesi, çocuklara kaliteli diş hekimliği sağlama konusunda özenli, şefkatli ve deneyimlidir. Her ziyarette bizim bakımımızda kendilerini rahat ve güvende hissetmeleri için çocuğunuzla bir ilişki kurmak için zaman ayıracağız.

Çocuğunuzu düzenli ziyaretlere getirmenin yanı sıra, evde iyi bir ağız hijyeni rutini oluşturmak önemlidir. Çocuğunuza nasıl fırçalayacağını ve diş ipi kullanacağını gösterin ve onu her gün yapmaya teşvik edin. Ayrıca çocuğunuzun dengeli ve sağlıklı beslenmesini sağlayarak ona yardımcı olabilirsiniz.

Çocuğunuzun ağız sağlığını nasıl destekleyebileceğiniz konusunda herhangi bir sorunuz varsa, sizi bugün bizi aramaya veya ziyaret etmeye davet ediyoruz!

Pediatrik Diş Hekimliği Önemi

Çocuğunuzun dişlerinin geçici doğasına rağmen, çocuk diş hekimliği yetişkinler için diş ziyaretleri kadar önemlidir. Süt dişlerini mümkün olduğu kadar uzun süre sağlıklı ve sağlam tutmak çeşitli amaçlara hizmet eder:

  • Kalıcı dişler için yer tasarrufu
  • Normal konuşma gelişimini kolaylaştırmak
  • Doğru beslenmeye katkı
  • Kalıcı dişlere daha sağlıklı bir başlangıç ​​vermek

Pediatrik diş hekimlerinin çoğu, bir çocuğu bir yaşından önce ilk ziyaret için getirmenizi önerir. Dişleri olmayan çocukların bile ağız sağlıkları değerlendirilmelidir. Bebekler pamukçuk gibi durumlara yatkındır ve dişleri çıkmadan önce diş eti enfeksiyonları gelişebilir. Yetişkinler gibi çocuklar da altı ayda bir diş hekimini görmelidir. Bebek dişleri kaybolurken ve yetişkin dişleri çıkarken dişleri değişim halinde olan çocuklar için bu programın sürdürülmesi özellikle önemlidir.

Düzenli ziyaretler ayrıca diş hekiminizin kalıcı dişlerin ne kadar iyi büyüdüğünü değerlendirmesine ve daha sağlıklı bir ısırık için adımlar önermesine olanak tanır. Çocuğunuzu bir yaralanma veya diş ağrısı durumunda daha erken diş hekimine götürün. Kökleri daha küçük olmasına rağmen, süt dişleri hala sinirlere sahiptir ve hasar gördüğünde oldukça ağrılı veya hassas olabilir.

Randevu veya bilgi almak istediğiniz tedavi seçeneği aşağıdakilerden hangisidir?

Hangi tarih sizin için uygun olur?

Ziyaret edecek kişi bilgilerinin girerek randevu işlemini tamamlayabilirsiniz.

* alanlar zorunlu girilmesi gereken bilgilerdir

Randevu işlemi başarıyla tamamlandı!

Değerli misafirimiz, belirttiğiniz tarih ve kişi bilgileri doğrultusunda randevu talebinizi aldık. İlginiz için teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.

Güngören En Yakın Dişçi Güngören En Yakın Dişçi

İstanbul'da Üst Düzey Diş Hekimliği ve Tedavi Polikliniği!

Tek bir yerde eksiksiz diş hizmeti sunan modern poliklinik İstanbul Efe Diş Polikliniği, sizlere hizmet vermekten mutluluk duymaktadır.

Kalite, mükemmellik ve müşteri dostu olan kurumumuz; üst düzey hizmet vermeyi ilke edinmiş, işini severek yapan hekimlerden kurulu, uygun fiyata kaliteli hizmeti sunmayı amaçlayarak istanbul ve diğer illerden gelen misafirlerimizi ağırlamaktan mutluluk duymaktadır.

Polikliniğimiz periodontik tedavi, implantoloji, cerrahi implantasyon, diş kronu oluşturma gibi diş protezleri, ortodontik tedavi ve her türlü ağız cerrahisi konularında uzmanlaşmıştır.

İdeal bir seçim olması muhtemel nedenlerimiz;
  • Kaliteli diş tedavi hizmetinin uygun fiyata sunulması,
  • Keyifli ve hijyenik çalışma ortamı ile misafirlerimizin tedavi süresince rahatlığı üst düzeye çıkarmamız,
  • Sektörde edindiğimiz başarıların yanı sıra engin bilgi birikimine sahip hekimlerimiz,
  • Polikliniğimizi sağlıklı ve güzel dişler için ideal bir seçim haline getirmektedir. En iyi görünüm, sağlık ve başka bir güzel gülümsemeye katkı sağlayacağımızı bildiğimiz için gelişinizi dört gözle bekliyoruz!

Sağlık Turizmi

Tedavi sürecinizi, harika bir tatile dönüştürüyoruz.

Tedavi Planlaması

Panoramik röntgen ve fotoğraf göndermenizi ve bizden beklentilerinizi iletmenizi rica ederiz. Diş hekimi ekibimiz durumunuzu değerlendirecek ve size en uygun diş tedavi planı hakkında yaklaşık fiyat, konaklama ve Türkiye'de kaç gün kalmanız gerektiği hakkında bilgi verecektir.

Randevu Al
Tedavi Planlaması

Seyahat ve Konaklama

Size göndermiş olduğumuz tüm detaylı tedavi planlamasından memnun kaldığınızda kendinize en uygun tedavi tarih aralığını belirleyebilirsiniz. Size konforlu bir konaklama deneyimi yaşatacak seçeneklerimizden birini seçerek uçuşunuzu planlayabilirsiniz.

Randevu Al
Seyahat ve Konaklama

Taşıma

Sizleri özel VIP aracımız ile havalimanında karşılıyoruz. Hasta koordinatörümüz tüm tedavi süreciniz boyunca yanınızda olacaktır. Türkiye'deki havalimanı, oteliniz ve diş merkezimiz arasındaki tüm ulaşımlarınızda sizden hasta koordinatörümüz sorumlu olacaktır.

Randevu Al
Taşıma

Tedaviye Başlama

Sizi hava alanından aldıktan sonra İstanbul'daki diş merkezimize getiriyoruz ve aynı gün hiç vakit kaybetmeden tedavinize başlıyoruz. Efe Diş Polikliniği Türkiye, en son teknoloji ekipmanlardan destek alarak tedavinizi kısa sürede tamamlayabilmektedir.

Randevu Al
Tedaviye Başlama

Tatilinizin Keyfini Çıkarın

Türkiye'de diş tedavinizi mükemmel bir tatile dönüştürüyoruz. Türkiye'deki diş merkezimizde günlük tedavileriniz ortalama 1 saat sürecektir. Geri kalan zamanınızı İstanbul'un turistik ve tarihi yerlerini gezerek geçirebilirsiniz. Türkiye'de harika bir diş tatili sizi bekliyor.

Randevu Al
Tatilinizin Keyfini Çıkarın

Tedavi Sonrası

Güvenli, başarılı tedavilerle hastalarımıza kalıcı sonuçlar sağlıyoruz. İstanbul, Türkiye'deki diş tedavinizden sonra, tüm hayatınız boyunca bizimle iletişim halinde olabilirsiniz. Her hastamızı Efe Diş Polikliniği ailesinin bir parçası olarak görüyor ve onlara her türlü desteği sağlıyoruz.

Randevu Al
Tedavi Sonrası

Özel Efe Güngören Diş

Fotoğraf Galerisi

Özel Efe Güngören Diş

Basın ve Medya

Özel Efe Güngören Diş

Size nasıl yardımcı olabiliriz?