TEDAVİLER

Sağlıklı Gülümseyin Diye Buradayız! Ağız ve diş sağlığınızı korumanıza yardımcı olmak ve sorunlarınıza çözümler üretmek için buradayız.
IMPLANT TEDAVİSİ

Implant, diş kayıplarında estetik görüntü elde etmek ve işlevselliğini yeniden kazandırmak amacıyla eksik dişin yerine, üzerine porselen üst yapısı gelmek üzere, titanyumdan yapılmış yapay köklerdir.

DETAYLAR
DİŞ BEYAZLATMA

Bu işlem özel olarak hazırlanmış jelin dişler üzerine sürülmesi ve bir ışık kaynağı ile reaksiyonun hızlandırılmasıdır.

DETAYLAR
20 YAŞ ÇEKİM

Yirmi yaş dişleri 18-25 yaş aralığında ağız boşluğunda yerini alan üçüncü azı dişleridir. Çene kemiği veya dişeti içinde gömülü kalma sıklığı en çok olan dişlerdir.

DETAYLAR
DİŞ ETİ TEDAVİSİ

Dişeti rengi genellikle mercan pembesi olarak tanımlanır. Dişeti rengi kişiler arasında farklılıklar gösterebilir ve derideki pigmentasyon ile ilgili bir durumdur.

DETAYLAR
ÇENE EKLEMİ BOZUKLUKLARI

Çiğneme kaslarını, komşu dokuları içeren ağrı, çene hareket kısıtlılığı, koordinasyon bozukluğu ve eklemden gelen sesler şeklinde belirtiler gösteren komplike bozukluklardır.

DETAYLAR
PROTEZ TEDAVİSİ

Protez, eksik dişlerin yerine yapay dişlerin yerleştirildiği diş hekimliği alanıdır. Eksik diş sayısı, eksik dişlerin yerleri ve çevre dokuların durumuna göre sabit veya hareketli protezler yapılır.

DETAYLAR
ZİRKONYUM

Metal destekli sabit protezlere iyi bir alternatiftir, dişetlerinde grileşmeler olmaz. En önemli özelliği bu kadar sağlam bir materyalin ışık geçirgenliğinin iyi olmasıdır.v

DETAYLAR
PORSELEN LAMİNA

Ön dişlerde, estetik amaçlı kullanılan porselen materyalinden yapılan bir sabit protez tipidir.

DETAYLAR
ESTETİK DOLGU

Kompozit dolgu da dediğimiz hem ön hem arka dişlerde kullanılan dayanıklı ve estetik olan en koruyucu yöntemdir.

DETAYLAR
KANAL TEDAVİSİ

Kanal tedavisi lokal anestezi yapıldıktan sonra yapılacağı için hasta işlem sırasında ağrı duymaz. Tedavi tek veya çok seanslı olabilmektedir.

DETAYLAR
ORTODONTİK TEDAVİ

Diş dizilişlerindeki düzensizlikleri gidermek, gelişim çağındayken çene ilişkilerinin bozukluklarını düzeltmek, varsa konuşma bozukluklarını düzeltilmesine yardımcı olmak...

DETAYLAR
PEDODONTİ

Bu alan, çocukların süt ve daimi dişlerinin hem korunmasını hem de tedavi edilmesini hedefler.

DETAYLAR