KURUMSAL

Sizin için çalışıyoruz

Felsefemiz, dişlerinizin ve diş etlerinizin toplam vücut sağlığınızla olan ilişkisine odaklanarak tüm insanlara tedavi sunmaktır. Konfor, işlev ve görünüm için gülüşünüzün hedeflerinize ulaştığından emin olmanızı istiyoruz. Bunu yapmak için buradayız.

Ayrıca diş hekimi seçiminin önemli bir karar olduğunu anlıyoruz. Sonuçta gülüşünüz, en büyük varlığınız ve genel sağlığınız hakkında çok şey söylüyor. Kapıdan girdiğiniz andan itibaren rahat edebileceğiniz bir ortamda karşılanacaksınız.

Vizyonumuz

Hasta memnuniyetine odaklanan anlayış ve profesyonel kadromuz ile çağın gerekliliklerini ve teknolojik gelişmeleri bünyesine adapte eden, sektöründe lider bir kuruluş olmak.

Misyonumuz

Diş hekimliğinde büyük bir üstünlük sağlayan yüksek teknolojiyi kullanarak, merkezine insanı alan öncü kuruluş olarak ağız ve diş sağlığında hasta memnuniyetini en üst seviyede sağlamak.

Şimdi yerinizi ayırın!

Tedavi Anlayışımız

Konforlu,bir diş bakımı deneyimine olan gereksiniminizi takdir ediyoruz. Bu nedenle tüm hastalarımız için nazik uygulamalara bağlı kalıyoruz.

Sertifikalı Diş Merkezi

Merkezimizin diş sağlığı hizmetleri Uluslararası Standart Örgütü tarafından onaylanmıştır.

Ekip Anlayışımız

Diş hekimliği butik hizmettir. Her hasta, her yaklaşım, her detay özeldir. Ağız ve diş sağlığınız için gerekli olan tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere çalışıyoruz.

Kalite

Merkezimiz tarafından kullanılan teknoloji, diş gereksinimlerinize karşılar ve kişiye uygun çözümler sunar.

Sterilizasyon

Temiz ve güvenli olduğunu bilerek kliniğimize gelmenizi sağlamak bizim temel ilkelerimiz arasındadır.

Kolay Ulaşım

Hastalarımız için seyahat sürelerini en aza indirmek ve topluluğumuza daha iyi hizmet vermek için merkez ve poliklinik şubemizi merkezi bir noktada konumlandık.