GÜNGÖREN EFE DİŞ POLİKLİNİĞİ

Ekibimiz

Dt. Efe Hidayet KÜÇÜK

Implantoloji - Estetik Diş Hekimliği

1983 yılında Çorum’da doğdu. 2013 yılında Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden mezun oldu.

2008-2012 Özel İlgi Hastanesinde gece nöbeti, 2012-2014 Ethica Hastanesi ve Estetika Hastanelerinin Diş Kliniği İşletmesi, 2014-2019 Özel İlgi Hastanesi Diş Kliniklerini işletmiş ve Diş Hekimliği yapmıştır.

2019 yılında kendisine ait Özel Efe Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğini kurmuştur. Estetik Diş Hekimliği, İmplantoloji ve İleri Cerrahi alanlarında sürekli eğitim prensibi ile birçok yurdışı ve yurt içi eğitim programlarına katılmış olup ayrıca TDB (Türk Diş Hekimleri Birliği) üyesidir. İngilizce bilmektedir.

Dt. İsmail PERÇİN

Protez - Periodontoloji

1979 yılında Tokat’ta doğdu. 2004 yılında İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği fakültesinden mezun oldu.

2007-2014 Özel İlgi Hastanesi, 2014-2016 Dentopia, 2016-2019 Hospitadent, 2019-2022 yılları arasında Avrupa Diş’te görev aldıktan sonra Efe Diş Polikliniği’nde görev yapmaktadır. İngilizce bilmektedir.

Dt. Berna GÜR

Pedodonti

1994 yılında Malatya’da doğdu. 2019 yılında İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden mezun oldu.

İstanbul Sağlık ve Teknoloji Üniversitesi Pedodonti Anabilim dalında Doktora/Uzmanlık eğitimine devam etmektedir.

2019-2021 yılları arasında Özel Yenibosna Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde Pedodontist olarak çalıştıktan sonra 2022 yılında Özel Efe Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nde Pedodontist olarak göreve başlamıştır. TDB üyesidir. İngilizce ve Fransızca bilmektedir.

Dt. Resul VATANSEVER

Ortodonti

1990 yılında İstanbul’da doğdu. 2014 yılında İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden “Ortodonti ve Genetik Tezi” ile mezun oldu.

2019 yılında Biruni Üniversitesi Ortodonti Anabilim Dalında doktora yapmaya başladı. 2014-2019 yıllarında Özel Çapa Ortodonti Kliniği, 2019-2021 yıllarında DentGroup çalıştı. 2021 yılında Özel Efe Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nde göreve başlamıştır. İngilizce ve Almanca bilmektedir.

Dt. Vural İSMAİL

1993 yılında Azerbaycan’da doğdu. 2017 yılında Gaziantep Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden mezun oldu. 2018-2021 yılları arasında Özel Bağcılar Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nde görev yaptı. 2021 yılından beri Efe Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nde görev yapmaktadır.
İleri düzeyde İngilizce, Rusça, Türkmence ve Azerice bilmektedir.

Emrah DEMİR

Klinik Yöneticisi

1986 yılında İstanbul’da doğdu. 2005 yılında Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayarlı Muhasebe, 2009 yılında Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme bölümünü bitirdi.

Eğitim, Bankacılık, Yazılım, Sağlık sektörlerinde görev aldı. 2014-2020 yılları arasında Dentsmile Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Klinik Yöneticisi görevinden sonra 2021 yılında Efe Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nde göreve başlamıştır. İngilizce bilmektedir.

Efza Ar

Resepsiyonist / Hasta Hakları

Betül Coşkun

Resepsiyonist / Hasta İlişkileri

Mahmut Ünver

İdari İşler

Merve Bozbaş

Başasistan

Merve Yazıcı

Asistan

Eda Erkuş

Asistan

Nurhan Bayram

Asistan

Leyla Bakır

Servis Görevlisi

Deneyim tesadüf değildir!

Efe Diş Polikliniği, İstanbul'da bulunan teknolojik olarak gelişmiş bir diş bakımı tesisidir. Her hasta bakım alanındaki dijital röntgen, ergonomik koltuklar ve düz ekranlar gibi modern özelliklerimiz, mümkün olan en iyi hizmeti sunmamızı sağlıyor.

Polikliniğimizin kurum içi protez laboratuvarı, herhangi bir bütçeye uyacak şekilde tamamen özelleştirilmiş protezler sunarken, hızlı randevu ile aynı gün onarımlar da sunar.

Mümkün olan en iyi hasta deneyimini, uygun fiyatlar ve en ileri diş teknolojisi ile dostane bir ortamda sunmaktan gurur duyuyoruz ve güler yüzlü personelimizin yardımıyla her ziyareti rahat ve dinlendirici hale getiriyoruz.

Güngören En Yakın Dişçi Güngören En Yakın Dişçi

İstanbul'da Üst Düzey Diş Hekimliği ve Tedavi Polikliniği!

Tek bir yerde eksiksiz diş hizmeti sunan modern poliklinik İstanbul Efe Diş Polikliniği, sizlere hizmet vermekten mutluluk duymaktadır.

Kalite, mükemmellik ve müşteri dostu olan kurumumuz; üst düzey hizmet vermeyi ilke edinmiş, işini severek yapan hekimlerden kurulu, uygun fiyata kaliteli hizmeti sunmayı amaçlayarak istanbul ve diğer illerden gelen misafirlerimizi ağırlamaktan mutluluk duymaktadır.

Polikliniğimiz periodontik tedavi, implantoloji, cerrahi implantasyon, diş kronu oluşturma gibi diş protezleri, ortodontik tedavi ve her türlü ağız cerrahisi konularında uzmanlaşmıştır.

İdeal bir seçim olması muhtemel nedenlerimiz;
  • Kaliteli diş tedavi hizmetinin uygun fiyata sunulması,
  • Keyifli ve hijyenik çalışma ortamı ile misafirlerimizin tedavi süresince rahatlığı üst düzeye çıkarmamız,
  • Sektörde edindiğimiz başarıların yanı sıra engin bilgi birikimine sahip hekimlerimiz,
  • Polikliniğimizi sağlıklı ve güzel dişler için ideal bir seçim haline getirmektedir. En iyi görünüm, sağlık ve başka bir güzel gülümsemeye katkı sağlayacağımızı bildiğimiz için gelişinizi dört gözle bekliyoruz!

Sağlık Turizmi

Tedavi sürecinizi, harika bir tatile dönüştürüyoruz.

Tedavi Planlaması

Panoramik röntgen ve fotoğraf göndermenizi ve bizden beklentilerinizi iletmenizi rica ederiz. Diş hekimi ekibimiz durumunuzu değerlendirecek ve size en uygun diş tedavi planı hakkında yaklaşık fiyat, konaklama ve Türkiye'de kaç gün kalmanız gerektiği hakkında bilgi verecektir.

Randevu Al
Tedavi Planlaması

Seyahat ve Konaklama

Size göndermiş olduğumuz tüm detaylı tedavi planlamasından memnun kaldığınızda kendinize en uygun tedavi tarih aralığını belirleyebilirsiniz. Size konforlu bir konaklama deneyimi yaşatacak seçeneklerimizden birini seçerek uçuşunuzu planlayabilirsiniz.

Randevu Al
Seyahat ve Konaklama

Taşıma

Sizleri özel VIP aracımız ile havalimanında karşılıyoruz. Hasta koordinatörümüz tüm tedavi süreciniz boyunca yanınızda olacaktır. Türkiye'deki havalimanı, oteliniz ve diş merkezimiz arasındaki tüm ulaşımlarınızda sizden hasta koordinatörümüz sorumlu olacaktır.

Randevu Al
Taşıma

Tedaviye Başlama

Sizi hava alanından aldıktan sonra İstanbul'daki diş merkezimize getiriyoruz ve aynı gün hiç vakit kaybetmeden tedavinize başlıyoruz. Efe Diş Polikliniği Türkiye, en son teknoloji ekipmanlardan destek alarak tedavinizi kısa sürede tamamlayabilmektedir.

Randevu Al
Tedaviye Başlama

Tatilinizin Keyfini Çıkarın

Türkiye'de diş tedavinizi mükemmel bir tatile dönüştürüyoruz. Türkiye'deki diş merkezimizde günlük tedavileriniz ortalama 1 saat sürecektir. Geri kalan zamanınızı İstanbul'un turistik ve tarihi yerlerini gezerek geçirebilirsiniz. Türkiye'de harika bir diş tatili sizi bekliyor.

Randevu Al
Tatilinizin Keyfini Çıkarın

Tedavi Sonrası

Güvenli, başarılı tedavilerle hastalarımıza kalıcı sonuçlar sağlıyoruz. İstanbul, Türkiye'deki diş tedavinizden sonra, tüm hayatınız boyunca bizimle iletişim halinde olabilirsiniz. Her hastamızı Efe Diş Polikliniği ailesinin bir parçası olarak görüyor ve onlara her türlü desteği sağlıyoruz.

Randevu Al
Tedavi Sonrası

Özel Efe Güngören Diş

Fotoğraf Galerisi

Özel Efe Güngören Diş

Basın ve Medya

Özel Efe Güngören Diş

Size nasıl yardımcı olabiliriz?