Özel Efe Diş Polikliniği

Anasayfa > All on Four

All on Four

Ağrılı baskı noktaları, yemek yerken utanç verici durumlar ve rahatlık eksikliği: kimse bunu istemez!

Aynı gün diş implantları, Diş muayenehanemizde sunulan bu tedavi konsepti, tüm dişlerini kaybetmiş veya dişlerini kaybetme riski olan hastalarda takma dişlerin sadece bir gün içinde sabitlenmesine olanak tanır.

Buna izin veren özel diş implantlarıdır. Bu diş implantları kalan çene kemiğine çok güvenli bir şekilde yerleştirilebilir. Bunu takiben ameliyat sırasında implantlara sabit bir protez sabitlenecektir. Aynı gün tekrar gülümseyebilecek ve normal şekilde yemek yiyebileceksiniz.

ALL-ON-4 PROSEDÜRLERİNİN AVANTAJI:

  • En son implant teknolojisi sayesinde bir günde güçlü dişler
  • Kişiye özel protezler sayesinde damak örtüsü oluşmaz
  • Yenilikçi cerrahi teknikleri sayesinde kemik büyütme yok
  • Kısa tedavi süreleri ve birkaç randevu gerekli
  • Uygun maliyetli prosedür
  • Hemen kullanım

Diş kliniğimizin implant merkezinde, sizinle ilgilenen sertifikalı uzmanlara sahipsiniz. Uzmanlarımız, implantoloji ve protez alanındaki yılların deneyimi ile diş tedavinizi gerçekleştirebilirler. Bu alanlardaki araştırma çalışmaları için çok sayıda ödül aldılar ve ticaret literatürü yayınladılar.

All-on-4 hakkında herhangi bir sorunuz varsa, diş hekimlerimiz de Diş kliniğimizin İmplant Merkezinde sorularınızı yüz yüze yanıtlamaktan mutluluk duyacaktır.

ALL-ON-4 KONSEPTİ

All-on-4 prosedüründe çenenize bir günde dört implant yerleştirilir. Bu, köprülerin bu implantlara sabitlenebilmesi içindir. Bu prosedür özellikle hasta için kolaydır ve uygun maliyetlidir.

Randevu Alın!

İletişim formunu doldurarak EFE DENTAL KLİNİK‘ten randevunuzu oluşturabilirsiniz.